PRVNÍ STUPEŇ

Bc. Grecmanová Anna

Mgr. Holmanová Olga

Mgr. Jánská Zuzana

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Mgr. Jeníčková Veronika

M, Inf

Mgr. Půlpánová Kateřina

ČJ, OV

Mgr. Semerádová Soňa, Ph.D.

M, TV

Mgr. Trübenekrová Petra

ČJ, D

Mgr. Waldhansová Eva

ČJ, HV

ŠKOLNÍ DRUŽINA

Kryštofová Ilona

Kratochvílová Eva

Hebká Iva

Mgr. Chejnovská Michaela, DiS.

Šimáková Aneta, DiS.

Kutílková Adriena